محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

پیام مدیر عامل

seo-message 

شرکت آذرشانه فعالیت خود را از سال 1374 شروع و توانسته پله های ترقی و پیشرفت را خیلی سریع طی کرده، و با تکیه بر 20 سال تجربه، تخصص و عرضه بهترین کیفیت، مفتخریم که از پیشتازان صنایع سلولزی در سطح استان آذربایجان شرقی و حتی در اقصی نقاط کشور عزیزمان باشیم.
در همین راستا وجود نیروی انسانی کارآمد، زبده و متخصص در شرکت به تسریع و تنظیم این روند کمک فروانی کرده است و با صنعتی شدن جامعه ایران شرکت آذرشانه نیز به دنبال آن برای پیشبرد اهداف صنعتی به سوی فناوری نوین قدم برداشت و با حضور سیتم های جدید و کارآمد سریع تر به جریان افتاد و خواسته ها و آرمان های تحقق نیافته با دسترسی به یک نظام صنعتی مطلوب به ثمر نشست .
شرکت آذر شانه پس از دستیابی به اهدافی که سال ها به دنبال آن بوده است، توانسته حضوری فعال در بخش صنایع داشته باشد که با داشتن تجربیات قبلی و با استفاده از مهندسین و مشاوران فنی و متخصص برای تولیدات خود از آخرین روش ها و استانداردهای روز دنیا تبعیت نموده و تلاش می نماید در مسیر رقابت سالم با سایر تولید کنندگان مطرح دنیا قرار گیرد.
هم اکنون این موضوع با توجه به تعداد متقاضیان محصولات شرکت آذرشانه که روز به روز در حال افزایش می باشد به اثبات رسیده و باعث افتخار شرکت است که در تولیدات خود از بهترین نوع مواد اولیه و تجهیزات استفاده نموده و توانسته است رضایت و خرسندی مشتریان را جلب نماید.

[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18190824
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem